Leuke links

 

Wil je nog meer weten over Betty Sluyzer?

 

 

*Stuur Betty een mailtje: info@bettysluyzer.nl

*Kijk in een goede
boekwinkel, speelgoedwinkel of kinderboekwinkel.
*Zoek in de
bibliotheek in de computer, in de boekenkasten en in de hangmappen.

 

BETTY'S UITGEVERS

*Leopold: 020-5511250, http://www.leopold.nl

*Zwijsen: 013-5838800, http://www.zwijsen.nl

*Van Dale: 088-7002600, http://www.vandale.nl

*Betty Sluyzer Producties: 033-4331320, https://www.bettysluyzer.nl en https://www.gymbaby.nl

*SpecialBoox: 0630643110, http://www.specialboox.nl

 

BETTY'S VROEGERE UITGEVERS

*De Eekhoorn (De Eekhoorn bestaat niet meer.)

*Mercis Publishing/Kimio uitgeverij (Kimio bestaat niet meer.)

*Heppie-Kids: http://www.heppie-kids.com (bestaat niet meer.)

 

UITGEVERS DIE OOIT EEN VERHAAL VAN BETTY HEBBEN UITGEGEVEN:

www.malmberg.nl

www.thehouseofbooks.com

www.unieboekspectrum.nl

www.defonteintirion.nl

 

ANDERE WEBSITES WAAROP OOK INFORMATIE OVER BETTY STAAT OF STOND:

*www.kimio.nl

*www.vandale.nl

*www.leesleeuw.nl

*www.leesplein.nl

*www.sss.nl

*www.boektoppers.nl

*www.voorleesgids.nl

*www.makkelijklezen.nl

*www.interval-lale.nl

*www.stichtinglezenenschrijven.nl

*www.taalkrachtvoorconsultatiebureaus.nl

*www.vsenv.nl

*www.peuteren.nl/peuters

*www.fredmarschall.nl

*www.debeep.nl/zoeken-vinden/wat-hebben-we/onze-collecties/eemlandse-auteurs/lijst-auteurs-in-eemland/betty-sluyzer/5830

 

WEBSITES VAN MENSEN DIE LIEDJES BIJ BETTY'S BOEKEN MAKEN:

*www.bettysluyzer.nl

*www.michielmegens.nl

*www.kinderboekenmuziek.nl

 

Websites waar je iets aan hebt

van bevriende bedrijven en collega's,

vrienden, ondersteuners en kennissen:

www.corbus.nl voor computers en computerondersteuning

www.speelboek.nl voor fijn speelgoed en supergoede informatie over kinderboeken

www.abra-ca-dabra.nl voor leuke materialen voor thema- en kinderfeestjes

www.confriends.nl voor beweegprogramma's voor kinderen en gezond werken

www.feestopwielen.nl voor feestjes voor kinderen met meervoudige handicaps

www.mijnnaamishaas.nl voor een superleuk tekenprogramma voor kleuters ter vergroting van de woordenschat

www.gezondheidskrant.nl voor informatie en nieuwtjes op het gebied van gezondheid in de ruimste zin van het woord

www.danspeuterdans.nl  voor danslessen voor peuters in Amsterdam

www.bewegenmetkleuters.be leuke tips voor boeken en liedjes

www.DeSpeelgoedkoffer.com voor tweedehands speelgoed

 

 

klik@onderwijsondersteuning.com

www.klik-onderwijsondersteuning.nl

www.tolkinfo.nl

 

DE ILLUSTRATOREN

Vind je de illustraties die in Betty's boeken en op deze website voorkomen, mooi?

Ze zijn gemaakt door:

*Ann De Bode: www.anndebode.be :Kijk, ik ga naar school

*An Candaele: Hallo Lente!

*Suzanne Diederen: www.suzannediederen.punt.nl: Sinterklaas en Pierewiet, Vrolijk kerstfeest!

*Camila Fialkowski: Vakantievoorleesboek, Hup, naar buiten!

*Paula Gerritsen: www.paulagerritsen.nl: Mijn eerste Van Dale, Mijn eerste Van Dale Luisterwoordenboek, Mijn earste Fryske Van Dale, Myn twadde Fryske Van Dale, Mijn tweede Van Dale, Mijn tweede Van Dale Luisterwoordenboek, Het nieuwe jaar begint, Mijn eerste Van Dale cd-rom, Mijn derde Van Dale, Von Apfelsaft bis Zahnpasta, Mijn tweede Van Dale themaboekjes (6).

*Esther van Gijn: http://www.GIJNig.com: Het feestje van Lulu (uit de serie: De vijf prinsesjes)

*Martha Goedings: www.martgeboortekaartjes.nl: Wat is dit?

Martha Goedings ontwerpt en verkoopt ook erg leuke ansichtkaarten en geboortekaartjes.

*Mies van Hout: www.miesvanhout.nl: Kinderboerderij, Dierentuin, Smakelijk eten Hup en Hap, Dag Sint! Dag Piet! Pietepeuterklas, Wilde Beestenboel, Nikki en Hondje op vakantie.

*Mark Janssen: www.mark-janssen.nl Wielewoelewool, ik ga naar school

*Jeanine Jordaan: Kimmie en de baby.

*Sandra Klaassen: Van de aap en de kip, In het ziekenhuis, Het is Kerstmis, Clowntje Piet kan alles.

*Jeanine Lanen: www.jeaninelanen.com: Robijntje 1 en 2.

*Alex Noriega: www.alexnoriega.net: Dag papegaai, Dolfijntje wil spelen, Koe ziet kleurtjes.

*Pauline Oud: www.paulineoud.nl: Tijn op de fiets, Tijn is boos, Tijn en de dokter, Tijn in de winkel, Kijk dit is Tijn, Billen Buikje Benen, Dansen Springen Buigen, Drie haasjes gaan eten, Drie haasjes gaan slapen, Drie haasjes op de wc, Jip is jarig! Koko en de honderd banaantjes, Koko geeft een cadeautje, Circus, Tellen met Muis Jelle, Een nieuw huis, De boze buurman, Een gebroken pootje, Hond gevonden, Opa is weg, Muizen op school, De zwarte rotsen, Verdwenen, Monstervissen, De giftige duizendpoot, Een boom in de klas, De gemaskerde hond, De Schoolreis, De Klassenfoto, Het Slaapfeest, Juf Ninja valt in, Yo... Yo... De Toets gaat zó! Vet cool – Foute boel, De BB-club, Mik is dik, Het abc van Tuk, Jap is op Joz, Het kleurenboek van Max en Kaatje, Po was een muis, Het grote abc van Tuk, Het grote cijferboek van Tuk, Foe de vrolijke koe, Piratenpoes, Tip Tap tee speel je mee, Talent voor taal, Het grote beroepenboek van Tuk.

*Milja Praagman: www.miljapraagman.nl: Babba baby heeft een buikje, Babba Baby kusjes en knuffels, Babba baby dierenpret

*Ingrid Robers: www.ingridrobers.nl, Babygymproject.

*DaniŽlle Schothorst: www.danielleschothorst.nl: Koppiekoppie kippie!

*Anky Spoelstra: www.ankyspoelstra.nl, Kim en Tom.

*Harmen van Straaten: www.harmenvanstraaten.nl: Remmen!

*Thé Tjong Khing: www.thetjongkhing.nl: Hoera vakantie!

*Leen VanDurme: www.leenvandurme.be: Alle auto’s staan stil, Nieuwe kleertjes voor Boelie Beer, Praten doe je zo, zegt Boo.

*Helen van Vliet: www.helenvanvliet.nl: De Buitenboordclub, Mag ik meedoen?

*Alex de Wolf: www.alexdewolf.nl: Het Snoepfeestje, Stoffie, Daar is de zee! Dierensoep, Vies hè? Tik, tik, wie ben ik? Het Poezenkerstfeest.

 

 

 

 

© tekst Betty Sluyzer